Evo zašto je Luka najbolji: Razbili mu glavu, on nastavio igru i zabio

Real je pobijedio Sevillu 2-0 u derbiju 20. kola La Lige. Modrić se ozlijedio u prvom dijelu, ali nije htio izaći, iako je sudar glavama izgledao baš gadno. Dirigirao je Luka igrom Reala i zabio za konačnih 2-0

Iako je za glavu niži, Luka je hrabro ušao u duel sa Sevillinim Francom Vasquezom. Ostao je hrvatski kapetan ležati, a Bernabeu je utihnuo. Utrčali su i liječnici, potekla je krv, ali Luka je dobro. Da dobro, odlično, prenosi 24sata.hr.

Real je slavio 2-0, a Modrić je bio jedan od junaka.

Iako je taj sudar iz 35. minute izgledao baš gadno, Luka je nastavio igrati, sudjelovao je u akciji kod prvog gola, a drugi je sam zabio. I opet je dobio ovacije Bernabeua. Po tko zna koji put se potvrdilo - kad igra Luka, igra i real.Nekoliko minuta ukazivali su pomoć Modriću, ali na kraju se ispostavilo da nije ništa ozbiljnije od posjekotine. Luka je uz veliki pljesak tribina Bernabeua nastavio igrati s velikim povezom oko glave.

Kasnije su mu to skinuli i stavili flaster. Trebao je na njega flaster staviti i trener Seville, jer Luka je u ovoj utakmici podsjetio na dane kad je sam vukao Real.Dirigirao je Luka igrom Reala, pogotovo u drugom poluvremenu u kojem Sevilla kao da je zaboravil istrčati na teren. Ali to nije bilo sve.

Osim odličnih dodavanja kapetan hrvatske reprezentacije lukavo je dočekao pogrešku u zadnjem redu gostiju i zasjao za kraj.Uzeo je poklonjenu loptu i sam se sjurio prema golu Vaclika koji je bio nemoćan kad je Luka zabio za 2-0. Ovom su pobjedom 'kraljevi pretekli Sevillu na ligaškoj ljestvici i trenutno se nalaze na trećem mjestu sa 36 osvojenih bodova.

Ispred njih su Atletico i Barcelona s utakmicom manje. Susjedi iz grada bježe im dva boda (38) i gostuju kod Huesce, dok prva Barcelona ima sedam bodova više od Reala i u nedjelju kod kuće dočekuje Leganés, zaključuje 24sata.hr.