Desetak je minuta trajalo ukazivanje pomoći golmanu Zrinjskog, prije nego je iznesen s terena.

U jednom trenutku je bio potpuno nokautiran te privremeno oduzet!

Mladi vratar Zrinjskog Goran Karačić je u najboljem redu. On se neugodno ozlijedio na derbiju Sarajeva i Zrinjskog , na kojemu je njegova momčad ostvarila pobjedu 1:0.

Desetak je minuta trajalo ukazivanje pomoći mladom vrataru, prije nego je iznesen s terena. U jednom trenutku je bio potpuno nokautiran te privremeno oduzet! Nije ta situacija najbolje izgledala. Ipak, kako nam je potvrdio vratarev otav Ante Karačić , njegov sin je u najboljem redu.

"Molim vas, nazovite za nekih par sati, Goran trenutačno spava. Maloprije sam išao po njega u Međugorje . Nakon što je sinoć došao s utakmice iz Sarajeva, otišao je s prijateljima hodočastiti Gospi u Međugorje! Bogu hvala pa je sve u redu. Ono sinoć je izgledalo ružno, ali je on u najboljem redu", kazao nam je Karačićev otac.